Zasady

Zakup Biletów
Przy zakupie biletów kupujący powinien podać ilość biletów, imię, pocztę, adres i telefon.
Podane dane o kupującym są wykorzystywane w wykonaniu zamówień i w celu marketingowym. Mają państwo prawo odmówić otrzymywania informacji marketingowej.
Rezerwacja jest ustalona, wtedy kiedy kupujący ma zapłaconą ratę za wybraną usługę.
Po opłaceniu automatycznie wyślemy elektroniczny bilet. Wydrukowany Odkserowany bilet należy obowiązkowo podać na miejscu odbycia imprezy.
Biletem wolno rozliczyć się tylko raz na ukazaną datę.
Opłaconego bilety  nie wolno wymienić. Pieniądze za bilet mogą być zwrócone tylko wtedy jeżeli impreza  odbędzie Informujemy, że niektóre rozrywki moga być fotografowane i zamieszczane w celu marketingowym na Facebooku. Uczestnicząc w organizowanym przez nas wydarzeniu zgadzacie się z tymi zasadmi.

Kupując bon prezentowy albo komplekt

Przy zakupie biletów kupujący powinien podać ilość biletów, imię, pocztę, adres i telefon. Podane dane o kupującym są wykorzystywane w wykonaniu zamówień i w celu marketingowym. Mają państwo prawo odmówić otrzymywania informacji marketingowej. Rezerwacja jest ustalona wtedy kiedy kupiec ma zapłaconą ratę za wybraną usługę. Po opłaceniu automatycznie wyślemy bon prezentowy albo komplekt. Wydrukowany bon prezentowy albo komplekt musicie obowiązkowo podać na miejscu odbycia imprezy. Bonem albo komplektem można rozliczyć się tylko raz na 12 miesięcy. Opłacone bony i komplekty są niewymienialne, a pieniędzy  nie zwracamy. Informujemy, że niektóre rozrywki moga być fotografowane i zamieszczane w celu marketingowym na Facebooku. Uczestnicząc w organizowanym przez nas wydarzeniu zgadzacie się z tymi zasadami.

Informacja jest dostępna el. pocztą: info@ziemiarozrywek.pl albo telefonicznie +482 2128 4903