Wycieczka ,,Historia Gdańska''

city
Trójmiasto
25
26
27
28
clock
3.5 godzin
59.99
zł / os.
group
6 - 30

Wycieczka ,,Historia Gdańska”. Zwiedzanie, rozpoczniemy spacerem – na terenie starego portu, – na trasie zobaczyć będzie można jeden z symboli Gdańska – Żuraw, dawny dźwigu portowy, następnie udamy się trasą Drogi Królewskiej. Długi Targ gdzie znajdują się okazałe budowle: Zielona Brama, Złota Kamienica, Ratusz, fontanna Neptuna i Dwór Artusa.
Podczas spaceru zobaczą Państwo również przepiękne, kamieniczki zamieszkałe dawniej przez najbogatszych kupców i najznakomitsze rody. Kolejne atrakcje to Brama Złota, Zespół Przedbramia z Katownią i Wieżą Więzienną oraz Brama Wyżynna. Na naszym szlaku znajdzie się największa ceglana świątynia  w Europie – Bazylika Mariacka w której zobaczymy m.in. słynny zegar astronomiczny, ołtarz główny, figura Pięknej Madonny oraz kopia obrazu Sąd Ostateczny. Nie może tez zabraknąć na naszej trasie uroczej ulicy Mariackiej, której klimat przenosi w dawne wieki świetności Gdańska.Zwiedzanie, na terenie starego portu, rozpoczniemy spacerem Długim Pobrzeżem – ulicy na wodzie, powstałej z przedłużenia pomostów przy bramach wodnych nad Motławą.
Na trasie zobaczyć będzie można jeden z symboli Gdańska – Żuraw, dawny dźwigu portowy, następnie udamy się trasą Drogi Królewskiej – tędy wjeżdżali do miasta królowie. Długi Targ gdzie znajdują się okazałe budowle: Zielona Brama, Złota Kamienica, Ratusz, fontanna Neptuna i Dwór Artusa.
Podczas spaceru zobaczą Państwo również przepiękne, kamieniczki zamieszkałe dawniej przez najbogatszych kupców i najznakomitsze rody. Kolejne atrakcje to Brama Złota, Zespół Przedbramia z Katownią i Wieżą Więzienną oraz Brama Wyżynna. Na naszym szlaku znajdzie się największa ceglana świątynia  w Europie – Bazylika Mariacka w której zobaczymy m.in. słynny zegar astronomiczny, ołtarz główny, figura Pięknej Madonny oraz kopie obrazu Sąd Ostateczny. Nie może tez zabraknąć na naszej trasie uroczej ulicy Mariackiej, której klimat przenosi w dawne wieki świetności Gdańska.

Miejsce spotkania:

Miejsce przyjęcia uzgadnia się indywidualnie


Ogólne warunki Wycieczki odbywają się w języku polskim w proponowanych przez nas terminach, pod warunkiem że zbierzemy grupę 6 osób oraz w każdy ostatni piątek miesiąca, niezależnie od ilości osób.

Rozrywkę wolno zamówić tylko dla grupy indywidualnej. Tutaj

Możecie kupić rozrywkę indywidualnie tylko dla waszej grupy od 10 os. (albo za 10 os. płatę).
Wtedy zmożecie wybrac sobie wygodną datę i czas.Także możecie wybierac język: PL, EN.

Termin rezerwacji potrzebuje wpłatę. 50% wpłaty wracamy jeżeli odmawiacie rozrywkę przynajmniej 96 godz. do jej rozpoczęcia się.
Jeżeli rozrywżkę odmówicie później – wpłaty nie wrcamy.

Wstępna liczba uczestników:
-

+

Imię:

E-mail:

Telefon:

Komentarz:

* Zwrócimy się do Ciebie w ciągu 1 godziny