Wycieczka “Historia Piwa” – Degustacja piwa w Warszawie

city
Warszawa
25
26
27
28
clock
2 godzin
79.99
zł / os.
group
6 - 25
Wycieczka “Historia Piwa” – degustacja piwa w Warszawie .Jaki jest najbardziej znany stout na świecie, jak piernikowa przyprawa zmienia smak piwa? Po co komu extra gorzkie piwo? Co znaczy AIPA, a co APA? Czy piwo ryżowe pasuje do sushi?

Degustacja piwa w Warszawie odbędzie się razem z  wieczorową wędrówką po centrum z przewodnikiem. W czasie spaceru przewodnik opowie o tym, dlaczego w dawniej piwo było tańsze czym woda, gdzie w czasach średniowiecza w mieście można było napić się czeskiego piwa  i dlaczego po piwne antałki chodziło się do kościelnych krypt,a także kiedy egipski Sfinks położył łapę na wszystkich warszawskich browarach….

Posłuchacie o procesie wytwarzania jasnego z pianką , czy się je “waży”, czy “warzy”, i czy na pewno piwo robi sie z chmielu. Spacer zakończymy w śródmiejskim multitap-ie degustacją kilkunastu rodzajów piwa, podczas której przewodnik opowie o każdym, a Państwo sami się przekonacie, które Wam najbardziej smakuje.

Miejsce spotkania:

Pod Kolumną Zygmunda


Warunki uczestnictwa:

N-18

Ogólne warunki Wycieczki odbywają się w języku polskim w proponowanych przez nas terminach, pod warunkiem że zbierzemy grupę 6 osób oraz w każdy ostatni piątek miesiąca, niezależnie od ilości osób.

 

Rozrywkę wolno zamówić tylko dla grupy indywidualnej. Tutaj

Możecie zamówić rozrywkę indywidualnie tylko dla waszej grupy od 10 os. (albo za 10 os. płatę).
Gdy zbiera się grupa jest możliwość wybierać sobie podchodzący czas i dzień.

Także możecie wybierać język: PL, EN.

Termin rezerwacji potrzebuje wpłatę. 50% wpłaty wrócimy, jeżeli odmówicie rozrywkę przynajmniej 96 godz. do jej rozpoczęcia się.

Jeżeli rozrywkę odmówicie później – wpłata nie  będzie zwrócona.

Wstępna liczba uczestników:
-

+

Imię:

E-mail:

Telefon:

Komentarz:

* Zwrócimy się do Ciebie w ciągu 1 godziny